Анонс "ХХI Міжнародних славістичних читань пам'яті академіка Леоніда Булаховського"

Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі у традиційних "ХХI Міжнародних славістичних читаннях пам"яті академіка Леоніда Булаховського", які відбудуться 23 квітня 2021 року в режимі "on-line"

Програма передбачає пленарне засідання та роботу секцій. На засіданні будуть заслухані та обговорені доповіді з проблем компаративних досліджень у галузі мов, літератур, історії, фольклору та етнографії слов’янських народів.

Конференція проводиться в режимі on-line, адреса оргкомітету: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 14.

Робочі мови – всі слов’янські.

До участі запрошуються українські та зарубіжні вчені. Зацікавлених осіб просимо до 19 квітня 2021 року подати в Оргкомітет заявки із зазначенням теми доповіді, вченого ступеня (звання), місця роботи, контактних координат.

Підтвердження про включення доповіді до програми конференції буде надіслано до 21 квітня 2021 року.

Інформаційний лист прикріплено нижче. Просимо звернути увагу на зміни вимог до оформлення статей. З повагою,

Кафедрa слов"янської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.