Успішно стартував цикл вебінарів для викладачів ЗВО

З 25 лютого успішно стартував цикл вебінарів для викладачів ЗВО, ініційований кафедрою методики викладання української та іноземних мов і літератур спільно з Всеукраїнською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО).

Надзвичайну зацікавленість учасників викликали доповіді провідних експертів у галузі мовного тестування Діни Цагарі та Крістін Кум. Високий професійний рівень практичних вебінарів, проведених Ольгою Квасовою у вигляді постійного діалогу впродовж зустрічі, отримав схвальні відгуки від учасників вебінарів. Завдяки збалансованій організації теоретичних та практичних блоків курсу, слухачі мали змогу набути теоретичні знання та отримати практичні навички та уміння, набуті під час розв’язання запропонованих практичних завдань.

У вебінарах взяли участь близько 50 викладачів України з Києва, Вінниці, Запоріжжя, Львова, Одеси, Сум, Тернополя, Херсона, Харкова. Це свідчить про актуальність проведення таких курсів підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО України, що сприятимуть забезпеченню професійної університетської освіти, впровадженню інноваційних методів та способів організації навчання, орієнтованих на підвищення його ефективності.