Лютневе онлайн-засідання ЛІТЕРАТУРНОЇ СТУДІЇ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО

8 лютого (другого вівторка кожного місяця) традиційно збираємося в онлайн-форматі, аби зробити ще один крок уперед:

1. Послухати й обговорити нові твори літстудійців 4-го курсу. Насамперед - студентів спеціальності "літературна творчість", але й й усіх інших четвертокурсників, у яких прокинувся літературний талант. "А талант - це те місце, куди поцілував Бог" (Є. Маланюк).

2. Біля "вільного мікрофона" також послухаємо та обговоримо нові твори всіх, у кого вони з'являлися попри несприятливі умови нашої карантинної епохи. Справжня творчість ще ніколи не зважала на епохи. "Бо не було епохи для поетів, але були поети для епох" (Ліна Костенко).

3. Лесі Українці - 150! Пропонуйте свої відгуки про її поезію або твори, їй присвячені.

Запрошуємо до участі в онлайн-студії не тільки студентів Шевченкового університету, а й студентів усіх університетів України та ближчого і дальшого зарубіжжя. Аби тільки були вони четвертокурсниками чи було в них із чим постати перед "вільним мікрофоном".

Свої твори всіх літературних жанрів просимо протягом 9-20 лютого ц. р. надсилати в Центр літературної творчості Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка на електронну адресу старшого лаборанта Центру Марини Єщенко poltava.proza@gmail.com

Надіслані твори будуть опубліковані для обговорення у ФБ на сторінці "Літературна студія імені Максима Рильського", а потім вони увійдуть до студентського альманаху "Сві-й-танок" № 13 (2021).

Ласкаво просимо!

Центр літературної творчості ІФ КНУ імені Тараса Шевченка