Відбулася Конференція трудового колективу Інституту філології

4 лютого у стінах головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбулася Конференція трудового колективу Інституту філології. Важливим питанням порядку денного був звіт директора Інституту філології проф. Г. Семенюка про роботу за період з вересня 2019 р. до грудня 2020 р. та окреслення перспектив розвитку на новий навчальний рік. Під час виступу директор детально проаналізував поточну ситуацію у таких напрямах: навчально-методична робота, набір студентів на 2020/2021 н.р., акредитація освітніх програм, практична підготовка студентів, стажування викладачів, наукова робота, міжнародне співробітництво, профорієнтаційна робота, матеріально-технічне забезпечення корпусу, виховна робота.

В обговоренні звіту директора взяли участь доц. С.Різник, доц. О.Зубань, проф. В.Шовковий, проф. І.Голубовська, проф. А.Бєлова, доц. Н.Гач, голова СПІФ М.Мицюк, проф. О.Наумовська, доц. С.Саєнко, проф. М.Іваницька, доц. С.Янчук, доц. І.Корольов. Звіт директора та загалом роботу адміністрації Інституту філології визнано задовільною усіма спікерами. Далі відбулося голосування делегатів конференції, на якому всі одностайно схвалили звіт директора.

Насамкінець слово взяв ректор КНУ імені Тараса Шевченка акад. Леонід Губерський. Він подякував за запрошення на конференцію, оцінив доповідь директора Інституту філології як глибоку та змістовну. Ректор зазначив, що колектив інституту дав справедливо високу оцінку діяльності дирекції й зокрема директора проф. Григорія Семенюка. Користуючись нагодою, ректор висловився з приводу основних напрямів роботи Інституту філології зокрема й Університету загалом. Він наголосив, що попередній рік був складним для всіх, але Шевченків університет вийшов з такої непростої ситуації з найменшими втратами й ризиками. Ректор зазначив, що наш Університет має чудову академічну репутацію, відзначену на світовому рівні, а також найбільший кадровий потенціал серед усіх ЗВО України.

За тим відбулося засідання Вченої ради Інституту філології. Були заслухані доповіді заступників директора про результати зимової сесії на денній та заочній формах навчання, вручені грамоти та відзнаки викладачам. Доповідали доц. С.Скрильник, доц. Л.Смовженко, доц. Н.Янкова, доц. Н.Гач. Серед інших питань, які розглядалися: рекомендації до друку, проведення кафедрального семінару, призначення складу разових спеціалізованих рад, затвердження програм іспитів і фахових випробувань тощо.

Відділ зв’язків із громадськістю Інституту філології