ХХ Тиждень італійської мови в світі

19 жовтня у форматі гугл-конференції відбулося урочисте відкриття ХХ Тижня італійської мови в світі за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Італiї в Україні Давіде Ла Чечіліа та директора італійського інституту культури в Україні Едоардо Крісафуллі. У заході взяли участь викладачі та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також Київського національного лінгвістичного університету, Харківського національного університету імені В.Каразіна, Маріупольського державного університету, Одеського національного університету імені І. Мечникова та Львівського національного університету імені І. Франка. Після відкриття Джузеппе Мауджері (професор венеційського університету Ка Фоскарі) провів перший вебінар Курсу підвищення кваліфікації з викладання італійської мови.

Тиждень італійської мови у світі - це щорічна лінгвістично-культурна міжнародна ініціатива під патронатом Президента Італійської Республіки. Захід, започаткований у 2001 році Міністерством закордонних справ Італії та Академією делла Круска, має на меті поширення в усьому світі італійської мови. Тематикою цьогорічного тижня італійської мови є комікси, ілюстрації, стріт-арт та дитяча література. Організацією імпрези займається Італійський інститут культури в Україні у співробітництві з Посольством Італії. Заплановані заходи проходитимуть з 19 по 26 жовтня у Києві, Львові, Маріуполі, Одесі та Харкові. З програмою можна ознайомитися на сайті Італійського Інституту культури в Україні.

Директор Центру італознавства О.Л.Толстова