Розклад зустрічей зі студентами-першокурсниками ОС Бакалавр 17 вересня

Шановні першокурсники Інституту філології!

Ми будемо раді бачити Вас у стінах Жовтого корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка 17 вересня на зустрічі з науково-педагогічним колективом випускових кафедр. Ви дізнаєтеся про порядок організації та графік навчання, поспілкуєтеся з викладачами, отримаєте залікові книжки. Ми хочемо, аби Ваше перше знайомство з інститутськими аудиторіями й колегами-філологами стало незабутнім. Тому активісти Студентського парламенту Інституту філології також зустрінуться з Вами – проведуть екскурсію корпусом, познайомлять із куратором кожної групи, дадуть відповіді на Ваші запитання.

Задля дотримання протиепідемічних заходів перша зустріч для кожного потоку відбудеться окремо (список груп і відповідних аудиторій – у прикріпленому PDF файлі).

Хочемо вас також заспокоїти, що якщо у вступників на 1 курс бакалаврату є перестороги щодо стану здоров’я, занепокоєння щодо приїзду до Інституті філології чи інші ускладнення, присутність на установчій зустрічі 17 вересня не є обов’язковою.

З повагою – дирекція Інституту філології

Додані файли: