Вітаємо та пишаємося молодими науковцями Інституту філології

Вітаємо талановитих провідних і молодих учених докторів наук Ігоря Корольова (керівника проєкту), Світлану Гриценко, Олену Материнську, Галину Наєнко, кандидатів наук Людмилу Домилівську, Дмитра Сизонова, Назарія Назарова з перемогою у конкурсі Національного фонду досліджень України. Проєкт науковців Інституту філології «Еколінгвістичні модуси дискурсивного простору України в європейському полікультурному континуумі» посів 46 місце з 316 у рейтинговому списку проєктів-учасників конкурсу "Підтримка досліджень провідних та молодих вчених", набравши оцінку 93.6 зі 100. Наукова Рада НФДУ затвердила прохідний бал для проєктів переможців конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених» – 87.3.

Вітаємо і пишаємося! Зичимо натхнення та нових перемог!