ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО – ДИСТАНЦІЙНО!

Цього місяця літстудія мала б відбутися 8 вересня 2020 р. у мистецькій залі № 63 Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 14) з такою програмою:

1. Вручення грамот і дипломів призерам студентського конкурсу "Жива троянда".

2. Вільний мікрофон: свої нові твори читають призери конкурсу (Світлана Вертола, Ілона Михніцька, Юлія Гупалюк, Катерина Ніколенко, Антон Іщук, Аліна Михайлюк, Олександр Скрябін, Олексій Приймак, Rozalia Rzepka) та члени студентського журі "Живої троянди" – 2020 (Богдан Братусь, Анна Комар, Дмитро Зозуля, Юлія Кузьменко, Мар’ян Кондратюк, Ірина Платон, Дмитро Луняка й Іванна Чорна).

У зв’язку з поширення на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, та виходячи зі змісту постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», літстудія буде працювати ДИСТАНЦІЙНО. Центр літературної творчості просить названих (та всіх охочих) студентів (магістрантів, аспірантів, докторантів) надіслати свої нові твори (від одного до трьох) старшому лаборанту Центру Марині Єщенко на її електронну адресу: poltava.proza@gmail.com Ці твори будуть опубліковані в черговому (13-му) випуску альманаху "Сві-'й-танок".

Традиційне ознайомлення з творчістю першокурсників спеціальності "літературна творчість" (та інших спеціальностей) відбудеться 13 жовтня теж ДИСТАНЦІЙНО. У наступні місяці (кожного другого вівторка) будемо слухати другокурсників, третьокурсників тощо.

Інформацію надав Центр літературної творчості Інституту філології