Курси китайської мови

Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір в групи з вивчення китайської мови (з отриманням відповідного сертифікату)

* Набір у групи – відповідно до рівня володіння китайською мовою (середній, високий) * Підготовка до HSK та HSKK ( III, IV, V, VI рівні)
*Курси платні
* Заняття відбуваються два рази на тиждень (по 2 академічні години)

* Викладають кваліфіковані викладачі Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серед яких – носії китайської мови

* Можливість поїхати до Китаю на навчання за рахунок стипендії Інституту Конфуція, яку можуть отримати кращі студенти та слухачі Інституту Конфуція
* Можливість поїхати на навчання до Китаю за свій рахунок
* Запис триває онлайн з 04.09.2020 по 16.09.2020 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1OUCsUnZxfc_AKDCBFpCR7zQNZ1ymkU1uBmSdVNe...
*Заняття розпочинаються 16.09.2020

За додатковою інформацією просимо звертатися:

Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка :
+38 044 239 31 46, 097 496 70 11 Катерина Володимирівна
kongzi.knu@ukr.net