ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ – це Боже покликання, але й СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ – це Боже покликання, але й СПЕЦІАЛЬНІСТЬ. В Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Це перша і єдина в Україні така спеціальність. Вона існує вже 22 роки і випустила в світ близько двохсот дипломованих письменників. Понад двадцять із них стали членами Національної спілки письменників та інших творчих об'єднань України. А дехто захистив кандидатські і докторські дисертації, працює в Вищих навчальних закладах, у літературній пресі, на радіо й телебаченні.

Хто з абітурієнтів ще вагається – не вагайтесь! Вступайте на цю спеціальність! Вона поєднана в нас із спеціальностями "українська філологія" та "іноземна мова". Вас чекають відомі професори й доценти кафедри історії, теорії літератури і літературної творчості. Вони створили для вас спеціальні підручники, а допоміжний підрозділ "Центр літературної творчості" (теж єдиний в Україні!) збиратиме Вас щомісяця на практичні заняття в Літературній студії імені Максима Рильського, організовуватиме для вас зустрічі з Шевченківськими лауреатами та іншими діячами культури, публікуватиме ваші твори у щорічному студентському альманасі "Сві-й-танок", запрошуватиме до участі у щотравневому конкурсі "Жива троянда", про перебіг і про призерів якого розповість університетська електронна та всеукраїнська паперова молодіжна і літературна періодика.

Не бійтесь стати геніальними письменниками і сформувати своїми книжками нове покоління в літературі!

Допоки творить письменник – допоки й існує та розвивається його духовна Батьківщина! "Хто книжку читає, той із Богом говорить!".

"Ну що б, здавалося, слова?
Слова та голос – більш нічого.
А серце б'ється, ожива,
Як їх почує.... Знать – од Бога
І голос той, і ті слова"

Текст: Михайло Наєнко, професор, доктор філологічних наук, директор центру літературної творчості Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка