Кафедра іноземних мов математичних факультетів ІФ спільно з кафедрою інтелектуальних технологій ФІТу організували відеоміст

1 липня 2020 року для студентів 1-3 курсів ФІТу КНУ імені Тараса Шевченка був проведений Відеоміст на тему: "Київ - Індіанаполіс: сучасний підхід до проблеми оцінювання якості комп'ютерних програм" за участю Леррі Брауна - інженера з оцінювання якості комп’ютерних програм (KAR Auction Services, Carmel, IN., США), Тані Браун - викладача англійської мови Університету Internexus, Indianа (США), Ніни Соловей - завідувача кафедри іноземних мов математичних факультетів, к. філол. наук, доц.; Сніжани Гамоцької - асистента кафедри інтелектуальних технологій. Студенти обговорили питання, пов’язані з поняттями надійності, якості комп’ютерних програм, SQL, дізналися про основні професійні якості спеціаліста з оцінювання комп'ютерних програм, особливості кар’єрного зростання. Леррі Браун поділився своїм досвідом роботи у площині планування, координації проектів, технічної підтримки, тестування та оцінки систем озброєння ВМС США, в тому числі, Airborn Monitor and Control (AMAC) та P-3 Torpedo Presetter. Автор ідеї та ведуча - Лариса Ляшенко, заслужений працівник освіти України, Почесний доктор наук мистецтвознавства, член Спілки журналістів України, асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів Інституту філології.

Організували відеоміст дві кафедри: кафедра іноземних мов математичних факультетів Інституту філології; кафедра інтелектуальних технологій факультету інформаційних технологій.