Подяка ректору Леонідові Губерському від Штаб-квартири Інституту Конфуція в Пекіні

Інститути Конфуція в усьому світі - це мережа науково-навчальних закладів (нині таких понад 500) у країнах-партнерах Китаю. Фахівці-китаїсти з усіх куточків світу докладають максимум зусиль до своєї освітньої діяльності – популяризації китайської мови та культури. Протягом останніх 16 років завдяки співпраці між китайськими університетами та освітніми закладами інших країн Інститути Конфуція досягли значних результатів у викладанні китайської мови, сприяли обміну інформацією та міжкультурному взаєморозумінню.

Минулого тижня заступник генерального секретаря Штаб-квартири Інституту Конфуція Ма Цзєньфей у листі подякував ректорові Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонідові Губерському за відданість і підтримку Інститутові Конфуція в КНУ, а також всім тим, хто допомагав розвиткові Інституту, брав активну участь у його роботі. Пан Ма Цзєньфей підкреслив, що Інститут Конфуція в Київському університеті є одним із найкращих у світі. Від імені Штаб-квартири він висловив високу повагу та щиру вдячність за віддану працю адміністрації та співробітників. Він сподівається на подальшу не менш плідну співпрацю задля сталого розвитку Інституту Конфуція в КНУ та для сприяння дружніх відносин між Україною та Китаєм.

Інформацію надав Олександр Гончаренко, асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно‑Східної Азії, директор Інституту Конфуція в Інституті філології