Чекаємо на відновлення роботи радіо Інституту в наступному семестрі

Життя Інституту філології щодня по-новому цікаве, різнобарвне. Учора наш директор вітав випускників-магістрантів, тим часом в інших курсів сесія в розпалі (дарма що дистанційна), але онде попереду три вихідні.

Відпочиваємо та згадуємо жвавий й гомінкий ритм філологів. На великих перервах студенти слухали радіо Інституту. Редакційна група намагалася дібрати найкращі українські та зарубіжні треки, також диктори анонсували цікаві заходи Університету й нагадували про визначні події кожного дня. Нині радіо на паузі, але його ведучі – студенти-філологи – щиро чекають на повернення до мікрофона. Для них така діяльність стала неабияк корисною. Нижче – пряма мова наших колег.

Олександра Трофімішина, ведуча денних включень:

«Хей, хей, хейй, з вами радіо ІФ та ваша ведуча Олександра Трофімішина. Ех, як я скучила за цими словами! Радіо Інституту – це не лише словосполучення, щоденні вправи для дикції, перерви з вами, українська музика, танці за мікрофоном, випадкові фото, гучний сміх, позитивні емоції, нескінченні жарти і просто мрія маленької Сашки бути ведучою Хіт FM. Це наша сімейка, маленька сім'я особливих людей. Люблю вас усіх, сумую! Привіт із Белграда, скоро почуємося на Радіо ІФ»

Юрій Попович, ведучий вечірніх ефірів:

«На радіо завжди відчуваєш зв’язок із кожним місцем в Інституті, і водночас велику відповідальність. Коли сідаєш за мікрофон, одразу відчуваєш сотні очей (чи радше сотні вух), прикутих до динаміків. Сподіваюся, я ще матиму можливість зайти до відділ зв’язків із громадськістю та привітати Інститут із закінченням карантину на великій перерві»

Ярослава Ємець, диктор ранкових ефірів:

«Радіо ІФ для мене – маленький Усесвіт, за яким зараз я дуже сумую. Для мене стало важливим щотижня ділитися з усім Інститутом інформацією про найважливіші новини, заходи і т. ін. Бути диктором – чудовий досвід! Це допомагає мені розкритися, вдосконалити свої ораторські здібності, навчитися новому. Зараз я дуже сумую за нашим радіо… Хочу подякувати кожному, хто причетний до створення та діяльності цього проекту»

Що ж, чекаємо знову на хвилі! До зустрічі в Жовтому корпусі.