Пішла з життя наша колега Наталія Скиба

Кафедра української та російської мов як іноземних Інституту філології глибоко сумує через передчасну смерть колеги – Скиби Наталі Григорівни (12.03.1979 – 16.05.2020).

Її життя нерозривно було пов’язане з Інститутом філології: студентські роки, аспірантура, захист кандидатської дисертації, творчі пошуки, викладання. Наталю любили студенти та цінували викладачі. Завжди усміхнена, доброзичлива й готова до роботи – такою ми її пам’ятатимемо. На стінах кафедри висять фотографії краєвидів України, які вона зробила, коли подорожувала країною. Життя Наталі обірвалося на злеті, нереалізованими залишилися професійні плани, нездійсненими мрії.

Ми схиляємося перед мужністю, з якою Наталя боролася з хворобою. Світла пам'ять!