ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО КНУ

12 травня традиційно, але цьогоріч дистанційно, відбудеться збір студії з єдиним питанням: конкурс "Жива троянда". Присвячується 125-річчю від дня народження Максима Тадейовича Рильського. До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх спеціальностей КНУ імені Тараса Шевченка та інших університетів України і зарубіжжя. Конкурс передбачає дві номінації:
1. Поезія (перше, друге, третє місця); 2. Проза, драматургія, літературна критика (перше, друге, третє місця).

Студентський склад журі конкурсу пропонується в такому складі:
Богдан БРАТУСЬ - голова (староста літстудії),
Анна Комар, Юлія Кузьменко - заступники голови,
Члени журі: Дмитро Зозуля, Дмитро Луняка, Мар'ян Кондратюк, Ірина Платон, Катерина Барановська (Чайка), Іванна Чорна.

Твори учасників конкурсу пропонуємо надсилати на сторінку старшого лаборанта Центру літературної творчості ІФ КНУ імені Тараса Шевченка Марини Єщенко poltava.proza@gmail.com, або на сторінку голови журі - старости літстудії Богдана Братуся.

Переможці конкурсу визначаються консолідованим рішенням членів журі конкурсу.
Твори всіх учасників конкурсу будуть опубліковані в альманасі "Сві-й-танок" № 12.

Призові винагороди переможцям конкурсу будуть вручені по закінченню карантину на Першому засіданні літературної студії імені Максима Рильського у вересні 2020 року.
ЦЕНТР ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ
Інституту філології