Квітнева Вчена рада відбулася дистанційно

Цієї середи, 29 квітня 2020 року, відбулося планове засідання Вченої ради Інституту філології в онлайн-форматі у Skype, що нині диктують нові карантинні реалії. Традиційно головував на засіданні директор Інституту філології Григорій Семенюк. Григорій Фокович поінформував членів Вченої ради про поточну ситуацію в Університеті. На порядку денному було обговорення підготовки до проведення державної підсумкової атестації випускних курсів Інституту. Нагадаємо, що на платформі Google Classroom створено тестовий клас для магістрантів 2 року навчання. Для цього потрібно зайти на сторінку https://classroom.google.com/ та натиснути на “+” у правому верхньому кутку; обрати “Приєднатися до класу” і ввести код yfbfocq.

На квітневій Вченій раді також йшлося про перебування студентів у гуртожитку під час карантину та перспективи подальшої роботи Інституту в новому форматі. Після цього учасники засідання розглянули низку кадрових пропозицій кафедр про продовження контрактів викладачів. Окрім того, спільно була затверджена програма вступних іспитів до аспірантури у 2020 році.

Насамкінець директор Григорій Семенюк побажав колегам міцного здоров'я та висловив сподівання, що наступне засідання Вченої ради відбудеться уже у стінах Інституту філології.

Інформацію надав заступник директора Інституту філології з навчально-виховної роботи Святослав Шевель