Дистанційна робота зі студентами неспеціальних факультетів

Карантин продовжено до 11 травня. Отже, віддалена робота триває, і сьогодні хотілося б поділитися невеличким звітом про навчання студентів нефілологічних спеціальностей. П’ять кафедр Інституту філології забезпечують вивчення іноземних мов на неспеціальних факультетах КНУ. Незмінними помічниками у дистанційному навчанні є платформи Zoom, Google Classroom, Discord, популярні мобільні месенджери. Колеги діляться скріншотами зі своїх занять.

Асистент кафедри іноземних мов історичного та філософського факультетів Юлія Невинна онлайн викладає іспанську мову студентам-історикам першого та другого курсів спеціальності «Американістика та американські студії».

Завідувач кафедри іноземних мов факультетів психології та соціології Тамара Бабенко працює зі студентами 2 курсу факультету психології, а також консультує аспірантів.

Асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів Катерина Лисенко демонструє процес виконання, перевірки та оцінювання домашніх завдань з англійської мови зі студентами факультету кібернетики. Асистент цієї ж кафедри Вікторія Ліпська проводить онлайн-заняття для студентів 1- 3 курсів факультету комп'ютерних наук та кібернетики з використанням веб-ресурсів Zoom та Discord. На одній із таких зустрічей був присутній Марк Стратфорд, спеціальний гість із Лондона. Марк із задоволенням відповідав на запитання студентів, а також розповів про сьогодення Великобританії у період карантину.

Асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів Марина Дегтяренко поділилася медіафайлами, які ілюструють роботу зі студентами 1 курсу факультету інформаційних технологій, зокрема груп КН (комп'ютерні науки), КБ (кібербезпека). Із асистентом Людмилою Лазоренко студенти ФІТу створюють діаграми за опрацьованим англійським текстом із мережі. Асистент Оксана Красненко спілкується з групами через Zoom, обговорюють іноземною актуальні теми. Студенти опановують англійську на професійному рівні. Також викладачі кафедри іноземних мов математичних факультетів проводять онлайн-наради.

Знання іноземних мов сьогодні, без сумніву, необхідне для кожного фахівця. Свідомі того, студенти КНУ сумлінно ставляться до дистанційної роботи, а викладачі Інституту філології максимально ефективно забезпечують освітній процес. Зберігаймо спокій та здоров'я, продовжуймо вчитися та розвиватися в нових умовах.