Опитування студентів спеціальності 014 "Середня освіта" щодо дистанційного навчання

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні й світі, заклади освіти перейшли на дистанційну форму навчання. Свою роботу в умовах карантину й організував Інститут філології. Студенти-філологи працюють дистанційно відповідно до навчальних планів і програм. Викладачі намагаються забезпечити якість викладання дисциплін, опановують нові форми викладу матеріалу, здійснюють контроль і перевірку знань шляхом використання різних засобів обміну інформацією.

З метою удосконалення дистанційної роботи викладачі разом з адміністрацією Інституту філології проводять опитування студентів-філологів. Упродовж минулого тижня 79 студентів спеціальності 014 «Середня освіта» відповідали на запитання щодо якості дистанційної форми навчання.

Результати опитування на картинках, що супроводжують текст.