Удосконалюймо дистанційне навчання в Інституті філології та КНУ разом!

З метою покращення якості дистанційного навчання в Інституті філології та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка зокрема адміністрація Інституту філології попросила кафедри провести опитування серед студентів щодо онлайн навчання. Уже маємо перші результати від кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації, завідувачем якої є професор Алла Бєлова.

Опитування серед студентів-філологів відбулося упроводж двох днів (9 -10.04.2020). У ньому взяли участь студенти усіх курсів (окрім освітніх програм із вивчення східних мов), які вивчають англійську мову та теорію англійської мови, викладання яких забезпечує кафедра англійської мови та міжкультурної комунікації. Із результатами опитування можна ознайомитися у картинках, які супроводжують текст. Удосконалюймо дистанційне навчання в Інституті філології разом!