206 років від дня народження Тараса Шевченка

У 1939 році київський університет названий на честь Тараса Шевченка. Для студентів, викладачів, співробітників КНУ весна завжди починається зі спільної зустрічі – заходу на вшанування пам’яті Тараса Григоровича. Адже ім’я Шевченка об’єднує українців, як Університет об’єднав багатьох із нас – це наша альма-матер, улюблене місце роботи й розвитку. Пора студентської юності чи довгі роки досвіду й праці – для кожного з нас Університет є вагомою історією. І ми дякуємо, що ми тут.

9 березня 2020 року традиційно відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку в парку навпроти Головного корпусу. Були присутні ректор Леонід Губерський, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Надія Максименко, Студпарламент КНУ, Профспілка, представники факультетів й інститутів Університету, зокрема історики на чолі з деканом Іваном Патриляком, Військовий інститут КНУ тощо. Прийшли вшанувати патрона Університету й філологи:директор Григорій Семенюк, заступник директора Ганна Черненко, викладачі й очільники кафедр, студентство. Як і щороку, попри будь-яку погоду, на захід приходять із родинами, панує урочиста атмосфера єдності.

Після офіційної частини в кожного була нагода поспілкуватися з досвідченими шевченкознавцями, долучитися до декламування поезій Тараса, згадати Київ доби Шевченка. Намагаймося знайти справжнього Шевченка. Його заповіти універсальні на всі часи.

Переглянути відеорепортаж із події можна в ролику Валерія Попова: https://www.youtube.com/watch?v=kmIYKmtWD5M

Фото Юлії Кузьменко.