Global Career Day для філологів

27 лютого в Інституті філології організували День кар'єри з ініціативи керівника сектору працевлаштування КНУ Інни Степанець, комунікативного менеджера сектору Станіслава Гречки, засупника директора Існтитуту філології з міжнародних зв'язків і профорієнтаційної роботи Катерини Білик. У команді над Global Career Day працювали адміністрація Інституту та представники його відділів.

Філолог - відмінний фахівець для роботодавців у різних сферах. Випускник Інституту філології має переконливі переваги: знання іноземних мов, уміння комунікувати, чітко формулювати тези, завдання й запитання, логічно шукати розв'язки. Це справжня знахідка для мовних шкіл, журналістики, менеджменту, бренд- і трейд-маркетингу, HR, дослідження ринку і покупців та навіть у галузі IT і в розробці штучного інтелекту.

Студенти долучилися до лекторію, інтерактивів, розіграшів призів від компаній. Вони ознайомилися з програмами стажувань та вакансіями українських і міжнародних організацій Genesis, DataRobot, Jooble, 1+1 медіа, English Prime, DexDigital, Mars Україна, Admitad, Deloitte, PepsiCo, Setstud та StartDeutsch Schule. Можливо, хтось знайшов роботу мрії чи вже на шляху до неї.

Стежити за новинами, пропозиціями роботи та анонсами майбутніх днів кар'єри КНУ можна за лінками:

Telegram: https://t.me/jobknu
Facebook: https://www.facebook.com/knuwork
Instagram: @jobknu

Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко