Василь Зима: "Філолог буде завжди затребуваний"

27 лютого 2020 року випускник Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, який реалізувався як письменник, телеведучий, Василь Зима зустрівся зі студентами. Говорили про те, як може реалізувати себе філолог.

Василь у студентські роки замість аспірантури обрав телебачення. На його думку, професія філолога є затребуваною і завжди буде на часі. Бути успішним - це тримати руку на пульсі, постійно вдосконалюватися, бо ринок журналістики переповнений. Але це стимулює. Окрім телебачення, філолог може реалізуватися в інтернет-контенті як блогер, копірайтером.

Під час розмови з молоддю Василь Зима оповідав цікаві перепитії з життя, як ходив і сидів по бібліотеках, як розчаровувався, коли писав перші статті, а за них не платили, давав поради, як бути медіаграмотним і наголошував, що важливо при кар'єрному зростанні не втрачати себе.

Окрім розмови про професійне спрямування, Василь Зима презентував філологам свою нову книжку "Сільська любов та інші жахіття". Бути письменником - це теж приклад реалізації філолога.

Насамкінець побажав студентам шукати себе, вишліфовуватися і завжди залишатися людиною.

Фото - Валерій Попов