Презентація літературно-мистецького мультимедійного проекту “АмнезіЯ project: Відкрита платформа”

21 лютого об 11:30 в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка, ауд. 80, відбудеться презентація літературно-мистецького мультимедійного проекту “АмнезіЯ project: Відкрита платформа”. У презентації візьмуть участь Марко Галаневич (учасник гуртів ДахаБраха та OY Sound System) та Олександр Михед (куратор “АмнезіЯ project”).

Основне завдання проекту: започаткування відкритої платформи, що створить умови для креативного діалогу між мистецтвом, музикою, літературою та максимально широкою аудиторією.

Учасником “АмнезіЯ project” може стати будь-хто. Для цього під час презентації проекту треба відповісти на запитання: “Яку подію свого життя Ви б хотіли забути, але знаєте, що ніколи не забудете?” Відповіді формуватимуть відкритий архів особистих історій, перші результати якого будуть представлені у рамках виставок “АмнезіЯ project”. Архів стане спробою перейти від рівня персональної історії до рівня колективної пам’яті.

Офіційні сторінки проекту:
www.amnezia.in.ua