Запрошуємо на конференцію, присвячену Ліні Костенко

Запрошуємо літературознавців, лінгвістів, культурознавців взяти участь у Міжнародній науковій конференції, яка відбудеться 23 березня 2020 року: «Постать і творчість Ліни Костенко в історичних вимірах часу», до 90-річчя від дня народження видатної сучасної української поетеси.

Пропонуємо таку проблематику конференції, проте залишаємося відкритими до інших підходів в інтерпретації постаті й творчості Ліни Костенко в контексті епохи:

Ліна Костенко в соціокультурному просторі України ХХ ст.
Ліна Костенко: текст, інтертекст, контекст.
Поетико-стильові виміри художнього світу Ліни Костенко.
Фольклорні, міфологічні, історіософські моделі творчості Ліни Костенко.
Сучасні інтерпретації творчості Ліни Костенко.
Ідіолект поетичного світу Ліни Костенко.

Місце проведення конференції:
Інститут філології
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14
Проїзд до ст. м. «Льва Толстого» або «Театральна», або «Університет».

Порядок роботи конференції 23 березня 2020 року
Реєстрація учасників
Пленарне засідання
Перерва на обід
Робота секцій
Підведення підсумків конференції

Робоча мова конференції: українська.

Для участі в конференції просимо до 15 березня 2020 року надіслати заявки на участь у конференції (форма для їхнього оформлення додається) на адресу novitnya@ukr.net

Пропонуємо очну і заочну участь у конференції.

Статті учасників конференції будуть опубліковані у фахових виданнях Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка: «Літературознавчі студії» та «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Літературознавство. Мовознавство. Фольклористика».

ПРИМІТКА. Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.
Телефон для довідок: (044) 239-33-68

Форма заяви у прикріпленому файлі.