Запрошуємо на ІV Всеукраїнські наукові читання за участю молодих учених

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить традиційні Всеукраїнські наукові читання за участю молодих учених «Філологія початку ХХІ сторіччя: традиції та новаторство», які відбудуться
28 квітня 2020 року. Цьогоріч конференція відбуватиметься вчетверте.

У межах читань буде проведено круглий стіл «Троянди, терни й виноград: Максим Рильський у контексті епохи» до 125-річчя від дня народження Максима Рильського, на якому обговоряться такі питання:

- Творчість Максима Рильського у контексті формування літературної генерації 1920–1930-х років;
- мистецтво й політика: два образи Максима Рильського;
- трансформація поетики неокласиків в радянську добу у творчості Максима Рильського;
- Максим Рильський-перекладач.

Для учасників конференції є можливість опублікувати свою статтю в наукових періодичних виданнях Інституту філології: «Літературознавчі студії», «Мовні та концептуальні картини світу», «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Літературознавство. Мовознавство. Фольклористика». Студентів запрошуємо опублікувати тези доповідей у Збірнику праць молодих учених.

Вимоги до оформлення статті та зразок - у прикріпленому файлі.

Охочі взяти участь у Всеукраїнських наукових читаннях мають подати заявку до 20 березня 2020 року за адресою: 01601, Україна, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, оргкомітет (кімн. 86) або на відповідні кафедри Інституту філології. Е-mail: mk_kartynysvitu@ukr.net; тел: (044) 239-34-69.

Додані файли: