У КНУ буде створено інститут кураторства

Сьогодні бути гарним фахівцем недостатньо. На сучасному ринку праці окрім професіонала шукають всебічнорозвинену особистість. На першому плані - персона - інтелігентна, креативна, сильна духом, зі свідомою громадянською позицією. Не тільки роботодавцям потрібна така особистість, але й нашій державі. Сьогодні Україні не вистачає націєтворчих громадян, особистей із ціннісними орієнтирами та індивідуальністю. Ці якості формуються, перш за все, в соціальних групах. Відповідно до цього освітній заклад не тільки має навчати, а й виховувати. Виховна робота має здійснюватися, на думку членів Постійної комісії Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гуманітарних питань, через кураторів. Члени комісії на чолі з Григорієм Семенюком 12 лютого жваво обговорювали проект положення "Про інститут кураторства в КНУ імені Тараса Шевченка". До обговорення долучилися представники студентського самоврядування Університету.

Проект буде передано на Вчену раду Університету.