До КНУ завітав Дмитро Шуров (Pianoбой)

Учора, 3 лютого 2020 року, в Головному корпусі Університету зібралися студенти усіх факультетів, зокрема й філологи. Бо до КНУ завітав Дмитро Шуров (Pianoбой). Привітав гостя від імені керівництва Шевченкового університету проректор із науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

Pianoбой вів розмову з молоддю у форматі "запитання-відповідь". Він розповів, що його шлях до музики почався із захоплення джазом. Говорив про старі пісні та нові концерти (на найближчий - 8 березня - розіграли три квитки). Дмитро радив, як стати кращим піаністом, згадував свої квартирники, розповідав про пісні, у яких йдеться про кохання, депресію, нерівність... Так Дмитро спілкується зі світом. Водночас намагається не зациклюватися на тих проблемах, які не в силах підкорити й скерувати. Змінюймо те, що нам близько.

Після зустрічі - фотосесія та пригощання піанотортиком. Вечір понеділка запам'ятається!

Для тих, хто не зміг прийти на зустріч, пропонуємо переглянути коротке відео: https://youtu.be/YFO5nn9Tl9g

Фото - Валерія Попова, Юлії Кузьменко, відео - Валерія Попова