Запрошення на конференцію "Філологічні й педагогічні студії у вітчизняній та зарубіжній науці XXI сторіччя"

Кафедри іноземних мов неспеціальних факультетів КНУ імені Тараса Шевченка (природничих, математичних, факультетів психології та соціології, історичного та філософського факультетів) запрошують до участі в Міжнародній науково-практичній конференції "Філологічні й педагогічні студії у вітчизняній та зарубіжній науці XXI сторіччя". Робота конференції триватиме 19-20 березня 2020 року.

Робочі мови науково-практичної конференції: англійська, українська, російська.

Форма участі: очна (презентація, доповідь, повідомлення тез, участь у дискусії), дистанційна (скайп-включення) та заочна (надсилання матеріалів для опублікування у збірнику: тези (1-3 сторінки).

Матеріали доповідей будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Організатори наукової події просять всіх охочих визначитись з темою та формою участі до 20 лютого 2020, заповнивши анкету: https://forms.gle/ANWEWonZThxyDFt86

Детальніша інформація про умови участі - у прикріпленому файлі.