102 роки тому відбувся бій під Крутами

"Я лежав і бачив очі Карі, сині, голубі. Як квітки цвітуть, сміються, Ні сльозиночки тобі. Оточив нас дужчий ворог, Покосив усі квітки..."

Рядки Олександра Олеся, як місток у часі, ведуть нас на понад століття в минуле. Перед очима постають ці юні хлопці, чиї серця сповнені любові до життя, надій на визволення й перемогу. Незалежність України була відновлена не одразу, той шлях мусив тривати ще довго... Про це не знали юнаки під Крутами. Серед учасників бою були й студенти Київського університету. Вони захищали Київ від червоної банди Муравйова.

Щороку студентство КНУ разом із викладачами й адміністрацією вшановує пам'ять загиблих покладанням квітів до Пам'ятного хреста на Аскольдові могилі. Цього року з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут Мистецький салон організував концерт симфонічного оркестру Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра. Тож запрошуємо 29 лютого 2020 року о 17.00 у Мистецький салон КНУ. Вшануймо юнацький запал та гостре відчуття справедливості крутян! Завдяки таким захисникам Україна міцна й незнищенна - тоді, сьогодні й завжди.

Юлія Кузьменко