Нова ініціатива кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості

16 січня 2020 року відбулося розширене засідання кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості, де разом із запрошеними випускниками Інституту філології колективом кафедри було ухвалено створити Малу асоціацію роботодавців і випускників. Це значний крок у напрямку забезпечення кар’єрної успішності студентів та майбутніх випускників, адже тісна співпраця з потенційними роботодавцями оптимізує наші освітні можливості. Серед гостей були:

Тамара Гундорова (літературознавиця і культуролог, докторка філологічних наук, професорка, член-кореспондент НАН України).

Лукаш Скупейко (український літературознавець, доктор філологічних наук, головний редактор журналу «Слово і час»).

Вікторія Колесник (директорка Київського літературно-меморіального музею М.Рильського (Музей Максима Рильського)).

Дмитро Стус (літературознавець, редактор, кандидат філологічних наук, генеральний директор Національний музей Тараса Шевченка).

Ольга Смольницька (старший науковий співробітник Київського літературно-меморіального музею М.Рильського, кандидат філософських наук, письменниця).

Юлія Скибицька (наукова співробітниця Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (Центр Леся Курбаса).

Аліна Круглій (кандидатка філологічних наук, рекрутер Підготовчого відділення КНУ імені Тараса Шевченка).

Катерина Бова (Провідний фахівець з управління проектами («Інноваційний культурний продукт») Українського культурного фонду).

Спікери розповіли про вимоги та виклики, що постають перед випускниками-літературознавцями, поділилися власним досвідом, окреслили потреби ринку праці, визначили важливі знання та уміння, яких варто було б набути слухачам освітніх програм нашої кафедри.

Інформацію надала кафедра історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості