Запрошуємо на лекції американського славіста Андрія Даниленка

Кафедра української мови та прикладної лінгвістики повідомляє, що 21–22 січня 2020 року студенти спеціалізації «Українська мова в прикладних аспектах» та всі охочі матимуть змогу відвідати лекції професора Андрія Даниленка.

Андрій Даниленко – знаний американський славіст, професор університету Пейс (Нью-Йорк), співробітник Гарвардського українського наукового інституту, редактор-засновник книжкової серії з питань слов’янських мов і культур (Lexington Books, США), перекладач, автор численних статей і книжок з історії української мови, індоєвропейського та ареально-типологічного мовознавства, а також історії арабсько-слов’янських відносин. Андрій Даниленко – рецензент-експерт Polish-U.S. Fulbright Commission, The European Institutes for Advanced Studies (EURIAS) Fellowship Program, рецензент та член редколегій низки авторитетних світових періодичних видань із лінгвістики (Канада, Польща, США, Україна). Також він член міжнародних мовознавчих товариств: American Association for Belarusian Studies, American Association for Ukrainian Studies, American Association for Slavic, East European, and Eurasian Studies, Societas Linguistica Europaea, Ukrainian Free Academy of Arts and Sciences, Inc. (USA), Харківське історично-філологічне товариство (Україна).

За традицією співпраці з кафедрою проф. Андрій Даниленко прочитає лекції з історії української мови:

21.01. 2020, о 9.50, ауд. 63: "В оброні українського спадку: языкъ руськїй, славєнскїй та славєнорωссійскїй";

22.01. 2020 о 9.50, ауд. 63: "Куйаба чи Куйана, або чим можуть зарадити арабські географи історії української мови?"