Польща запрошує на Міжнародну конференцію "Християнська духовна спадщина слов'янських народів"

Кафедра історичного мовознавства слов'янських мов і кафедра філологічних досліджень "Схід - Захід" філологічного факультету Університету в Білостоці запрошують на Міжнародну наукову конференцію "Християнська духовна спадщина слов'янських народів. Мова. Література. Культура. Історія".

Конференція відбудеться 21-22 травня 2020 року в Супрасльській академії (Польща). Організатори просять надіслати заявку про участь у конференції до 1 березня 2020 року, зазначивши тему доповіді, на електронну скриньку dziedzictwo.duchowe.2020@gmail.com

Детальніша інформація, а також реєстраційна форма для участі - у прикріплених файлах.