Лютневий День відчинених дверей в Інституті філології

15 лютого Інститут філології вперше у 2013 році відчинив двері для своїх майбутніх студентів. У Актовій залі Жовтого корпусу зібралося понад п’ять десятків школярів і їхніх батьків. Директор інституту проф. Григорій Семенюк назвав дату зустрічі символічною, адже перше знайомство без п’яти хвилин абітурієнтів з найбільшим гуманітарним підрозділом Університету відбулося у день Стрітення Господнього.

Директор познайомив школярів із завідувачами всіх кафедр інституту, розповів коротко про всі напрями підготовки студентів, нові спеціальності та зміни в умовах зарахування до вишу. Школярі та їхні батьки змогли поставити всі питання з приводу вивчення декількох іноземних мов, проживання в гуртожитку, бюджетних місць і режиму роботи приймальної комісії.

Насамкінець директор побажав молоді успіхів у складанні ЗНО і запросив ще раз відвідати Інституту філології у квітні – на весняному Дні відчинених дверей.

Текст: Анна Мукан,
Фото: Валерій Попов