Вітаємо з прийдешніми святами!

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для України. Нехай різдвяні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – подарують нам надію на щастя та майбутнє, принесуть радість нових починань і звершень, а молитви за Україну будуть почуті й прийде мир на нашу землю!

Бажаємо, щоб кожен день прийдешнього року наповнювався цікавими справами. Хай теплом і спокоєм світяться вікна ваших осель, а негаразди обходять їх стороною! Хай із вами завжди будуть друзі, успіх, а в домівках – радість від любові та добрих новин.

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, душевного спокою, впевненості, оптимізму та злагоди!

Ми завершуємо цей рік із високими здобутками завдяки кожному з вас. Працелюбність, порядність, людяність і професіоналізм – це ті чесноти та переваги, які об’єднують нас в інститутську родину однодумців.

Рік прийдешній несе нам нові виклики, які ми разом успішно подолаємо завдяки згуртованості й наполегливій праці. Віримо, що 2020-ий буде для філологічного колективу вдалим роком, Господь нам у цьому допоможе, бо наша справа важлива й потрібна!

Дирекція, відділ зв’язків із громадськістю Інституту філології