Одинадцятий випуск "Сві-й-танку"

У грудні 2019 року вийшов 11-й випуск альманаху «Сві-й-танок». Збірка складається з творів студентів Богдана Братуся, Юлії Турської, Аліни Куроченко, Сабріни Вайзер, Анастасії Дячук, Оксани Рудник, Ілони Михніцької, Анастасії Гнєушевої, Василя Шевчука, Лелі Покотиполе, Катерини Чайки, Мар’яна Кондратюка, Ірини Платон, Дмитра Зозулі, Олесі Медухи, Юлії Кузьменко. Доповнили видання тексти випускників Олега Здорика, Марини Єщенко, Ігоря Астапенка, Марії Косян, Олександра Стусенка, Наталії Мандрицької, Людмили Дядченко, Анни Багряної, Лізи Жарікової. Також подано спогади письменника Олеся Лупія про зародження літстудії в нашому університеті, статтю Антонії Цвід про фестиваль «Ше.Fest», статті Юлії Кузьменко про фестиваль «Голосіївська осінь» та інші різноманітні літературні заходи в нашому університеті, зокрема й про літературні студії імені Максима Рильського.

Запрошуємо авторів до Центру літературної творчості по авторський примірник.