Вечорниці на Андрія

П'ятниця, 13-те? Сесія? Аж ніяк - грудневого вечора в очікуванні та увазі всього Інституту філології були традиційні Андріївські вечорниці, які організовує кафедра фольклористики. Студентство квапилося після іспитів, викладачі й співробітники з родинами юрмилися в холі.

Цьогоріч кожен міг поворожити на професію (може, у вас геть нефілологічне покликання?). Дівчата намагалися зазирнути в майбутнє: як зватимуть нареченого? Також ворожили на воску. Фольклористи, як і щороку, пригощали смачненьким, пропонували сувеніри з воску й листівки, де зображені старовинні фото.

Ярина Закальська провела майстер-клас із вибійки - філологи тепер мають барвисті екоторбинки. Музики грали доладно, усім кортіло повчитися народних українських танців від фольклористів. Але спершу - кусання калити. Пан Калитинський підготував для панів Коцюбинських різні завдання (потанцювати з дівчиною, проговорити скоромовку, пострибати "зайчика" через гілки чи зробити коло на коцюбі навприсядки). Із традиціями України знайомилися іноземні студенти Інституту філології та Підготовчого відділення КНУ. Зі свята всі пішли задоволеними.

Напередодні директор Григорій Семенюк запрошував на вечорниці (дивіться відео Валерія Попова: https://youtu.be/TQOsjiq6RMA). Григорій Фокович має рацію: це дійство не можна було проґавити!

Фото - Валерій Попов. Більше світлин шукайте на Фейсбуці.

Також про подію - у відеорепортажі: https://youtu.be/Vhpmddf5zvY

Категорії: