IF Light Night

Сесія – нелегкий період для кожного студента. Це стресовий час, коли доводиться дочитувати й запам’ятовувати все, що не вдалося чи не встиглося раніше.

Та Студентський парламент Інституту філології вирішив, що знімати напругу потрібно не після, а під час складання заліків, тому організував для молоді квартирник, що відбувся 5 грудня в 63 аудиторії.

Студенти демонстрували різні свої таланти: вони грали на гітарах, співали, зачитували авторські вірші, розповідали про власну творчість. Хтось уже випустив альбом пісень, а хтось цього вечора наважився вперше продекламувати вірш на публіку. Родзинкою квартирника став інтерактив: усім присутнім увімкнули запис коломийок, у кожній із яких була зашифрована назва відомої книги чи персонаж із неї. Переможцям вікторини подарували поетичні листівки.

Виступи слухали при світлі гірлянд та нічників, пили чайок та смакували печиво. На завершення квартирника залишили буккросинг. Перед тим, як залишити вже порожній Жовтий корпус, зробили спільне фото на згадку про вечір.

Текст Софії Григорчук. Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко.