Фестиваль індонезійської кухні в Інституті філології

В Інституті філології триває Тиждень Індонезії. 4 грудня всі охочі могли покуштувати традиційні індонезійські страви. Одна з , пані Марта пригощала кавою та розповіла трохи про традиції кавування на Далекому Сході. Більшість їжі там дуже гостра, індонезійці не шкодують приправ на жодну тарілку. Тому трохи хочуть підсолодити собі сніданок чи обід – кава дуже міцна й містить багато цукру. Зате бадьорості не позичати! Ще смакували рисові чіпси крупук. Їх можна їсти як крекери, додаючи соуси за смаком. Загалом рис в Індонезії їдять, наче ми – хліб. Серед інших пригощень – смажений рис із куркою, індонезійський салат з арахісовим соусом, брикет із рису, зварений в банановій шкірці. Вистачило на всіх, кафедра мов і літератур Далекого Сходу та Південно‑Східної Азії рада поділитися екзотичними смаколиками на перерві. Тиждень Індонезії продовжився 5 грудня переглядом кінофільмів мовою оригіналу в Центрі індонезійської мови і літератури.

Юлія Кузьменко