ЛІТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕНРІ

ЛІТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕНРІ 19-20 днів у ЯПОНІЇ в липні 2020 року:

Інтенсивний курс навчання японської мови з отриманням відповідного сертифікату Університету Тенрі, проживання в гуртожитку з усіма зручностями (татамі, кондиціонер, душ, пральні машини тощо), 2-разове харчування, оренда велосипеда, цікаві екскурсії в Осаку, Нару, Кіото і на узбережжя Тихого океану, трансфер з/в аеропорт «Кансай».

Літні курси японської мови при Університеті Тенрі (Японія, преф. Нара, м. Тенрі), який є давнім університетом-партнером КНУ, та Центр японської мови і літератури Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка оголошує набір усіх бажаючих студентів, викладачів та співробітників КНУ у групи вивчення японської мови на літні курси університету Тенрі (Японія). Групи формуються відповідно до рівнів: початковий / середній / просунутий.

ВАРТІСТЬ: 1000 USD – авіапереліт Київ-Осака-Київ (оплата в лютому 2020 р.) 100 USD – організаційний збір (оплата в лютому 2020 р.)

1000 USD – навчання, проживання, 2-разове харчування, оренда велосипеда, екскурсії, трансфер з/в аеропорт (оплата в липні після прибуття до Університету Тенрі)

За довідками звертатися за тел: 239-33-86; 239-31-17 (Японський центр) filoljapan22@gmail.com

або за адресою: Київ, бульвар Тараса Шевченка 14, Центр японської мови та літератури (каб. 22).

За бажанням вивчення японської мови можна продовжити з вересня 2020 р. на мовних курсах Центру іноземних мов Інституту філології КНУ.