Викладачі кафедри методики викладання української та іноземних мов і літератур провели науково-практичний семінар

27 листопада 2019 року викладачі кафедри методики викладання української та іноземних мов і літератур доц. Тамара Кавицька, доц. Вікторія Осідак та асист. Ольга Драгінда провели науково-практичний семінар, присвячений актуальним проблемам оцінювання писемного мовлення («Promoting Accurate Assessment of Writing», «Source-based Writing: Challenges and Opportunities of Testing and Assessment»). Семінар відбувся на факультеті іноземних мов ДонНУ імені Василя Стуса. У ньому взяли участь представники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова.

Інформацію надала кафедра методики викладання української та іноземних мов і літератур