Відбулися збори трудового колективу та Вчена рада Інституту філології

26 листопада в Інституті філології відбулися збори трудового колективу та засідання Вченої ради.

Головним питанням на порядку денному зборів трудового колективу був звіт директора Григорія Семенюка про роботу за період із вересня 2018 р. до листопада 2019 р. і окреслення перспектив розвитку на новий навчальний рік. Звітуючи перед колективом та проректором Олександром Рожком, Григорій Фокович розповів про навчально-методичну, профорієнтаційну, наукову, виховну, господарську роботу, про матеріально-технічне забезпечення Інституту, про поселення у гуртожитки, про міжнародну співпрацю. В обговоренні звіту директора взяли участь: голова СПІФу Марина Мацюк, завідувачі кафедр Олена Івановська, Ірина Покровська, Ніна Соловей, Георгій Крючков, відповідальний секретар відбірної комісії Інституту філології Сергій Різник. Представники усіх структурних підрозділів Інституту оцінили звіт задовільно. Заключне слово на засіданні виголосив проректор Олександр Рожко.

Після зборів трудового колективу розпочалася Вчена рада Інституту філології. На науковому зібранні обговорювали підготовку до зимової сесії, слухали звіти керівників наукових бюджетних тем, а також затвердили теми кандидатських і докторських дисертацій аспірантів і докторантів І року навчання.