Юлія Марушевська прочитає курс лекцій з лідерства для студентів КНУ імені Тараса Шевченка

З 4 грудня в Інституті філології стартує авторський проект Юлії Марушевської "Курс з лідерства" для студентів КНУ імені Тараса Шевченка. Юлія Марушевська - випускниця Інституту філології, українська активістка, реформатор, нагороджена премією лідерства (Tiger Conference) в категорії 30 до 30, член ради Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони.

"Чому я це роблю? Я хочу жити в процвітаючій Україні, для цього я працювала над змінами на глобальному та регіональному рівнях. Згодом, вичаючи суспільні трансформації в Стенфордському, Нью-Йоркському, Лондонському університетах, я зрозуміла, що всі глобальні зміни починаються з усвідомлених рішень конкретних людей. Я хочу, щоб цей курс допоміг молодим українкам та українцям усвідомити власну силу. Ви зрозумієте чому лідерство це навичка і як її тренувати" Юлія Марушевська

Курс триватиме два місяці. Щосереди. З 18.00 до 20.00 у 81 ауд. Інституту філології (бул. Тараса Шевченка, 14). Графік лекцій може змінюватися. Слідкуйте за інформацією на сторінці Інституту філології у фейсбуці https://www.facebook.com/philolog.knu.ua/?eid=ARAanC0ZWIugOaX9By-eXOTm5C...

Для реєстрації надішліть своє ім’я, прізвище та контактні дані на адресу: unileaders101@gmail.com або повідомленням на номер: +360937540953. Відвідувати лекції можуть усі охочі студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, попередньо зареєструвавшись.

Детальна інформація про курс у прикріплених документах.

Додані файли: