Святкування Diwali в Інституті філології

20 листопада студенти спеціальності «Мова і література гінді та переклад, англійська мова» відзначали Diwali – головне індійське свято, яке ще називають святом вогнів. Дівалі – день, що символізує перемогу внутрішнього світла над духовною темрявою, знанням над незнанням, правди над кривдою та добра над злом.

До святкування долучився посол Індії в Україні Партха Сатпатхі. «Коли ви у своєму серці запалюєте світильник любові та знання, то ви святкуєте Дівалі», – сказав Партха Сатпатхі. Посол Індії також зазначив: «Я надзвичайно гордий бути тут».

Концертну програму відкрив народний ансамбль «Роксоланія», який познайомив пана посла з українською автентичною культурою, виконавши народну пісню. Далі студенти Інституту заспівали мантру богині Лакшмі. Вважається, що ті, хто поклоняється їй у цей день, – благословенні, позбавлені душевних і фізичних страждань. Упродовж святкування студенти танцювали, декламували вірші, співали, а також розповіли про вивчення гінді в Інституті філології.

Софія Григорчук

Фото Валерія Попова