«Як добре й здорóво варити»

19 листопада в Інституту філології відбулася зустріч студентів-фольклористів із авторами книги «Як добре й здорóво варити» Ларисою Латиповою та Аллою Савченко.

«Жінка без натхнення не робить нічого», - саме такими словами розпочала діалог з аудиторією Лариса Латипова, яка розповіла про історію видань книжок, присвячених національній кухні. У період радянщини під час конфіскацій більшу частину примірників таких книжок було знищено через тризуб на обкладинці.
Алла Савченко: "Ідеєю книги є не просто інструктаж із приготування страв чи серверування столу, а возвеличення національної культури". Рецепти, на її думку, є одним із елементів самоідентифікації українців. У них можна простежити зв’язок із польською, французькою, єврейською, австрійською та іншими культурами.

Лариса та Алла називають роботу над книжкою «проектом-натхненням». Щоб упорядкувати видання, авторки відвідали місця, де видавалися раніше кулінарні українські книги, розмовляли з нащадками авторів рецептів і збирали старі світлини страв.

Софія Григорчук. Фото Валерія Попова.