Відбувся ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

18 листопада в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Цьогоріч у ньому взяли участь 34 студенти з Інституту філології, Військового інституту, Інституту високих технологій та юридичного факультету. Організували його доцент кафедри української мови та прикладної лінгвістики Оксана Суховій та доцент кафедри стилістики та мовної комунікації Оксана Луценко. Оксану Суховій також призначено цьогоріч головою журі ІІІ (Київського міського) етапу конкурсу.

Приємно, що наші студенти вважають для себе участь у конкурсі вже традицією (про це кажуть Олександр Богомолець-Бараш, Леся Дунець, Марина Венцурик). Завдання були як на знання норм української мови, так і творчі, покликані виявити власну оригінальність. Списки переможців і найцікавіші фрагменти робіт з'являться незабаром на сторінці кафедри української мови та прикладної лінгвістики.

Інформацію надала Оксана Суховій.

Фото - Валерій Попов.