Листопадова літстудія: стислість – сестра таланту

Загалом так можна означити літературну студію імені Максима Рильського, чергове зібрання якої відбулося в Інституті філології 12 листопада. Модерував захід староста Богдан Братусь. Поради учасникам давала співробітниця Центру літтворчості Марина Єщенко. Своїми новими творами поділилися студенти 3 курсу спеціальності «літературна творчість» Богдана Орел, Іван Прокопенко, Софія Богуславець та Анастасія Гнєушева. Вони зачитали лірику й прозу. Староста прочитав дві свої короткі імпресіоністичні поезії, бажаючи додати штрих інтермедіальності до літстудії. І не варто дискримінувати на таких читаннях драматургію. Іван та Богдана виконали сценку, у якій Чума та Смерть доби Середньовіччя грають у шахи та заключають договір щодо жертв. Постановка студентів додала жвавості літературній зустрічі. Був і традиційний "вільний мікрофон". Що ж, готуймо твори на обговорення для наступної літературної студії.

Фото - Валерій Попов.