Зі святом нашого Університету!

Цьогоріч Київському національному університету імені Тараса Шевченка виповнилося 185 років. З нагоди ювілею 31 жовтня в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка відбувся концерт. Вітали родину Шевченкового університету на концерті Президент України Володимир Зеленський, Голова Наглядової Ради Університету академік Володимир Литвин, Президенти Леонід Кравчук і Віктор Ющенко та інші високоповажні гості. Святову промову виголосив ректор нашого Університету академік Леонід Губерський. Леонід Васильович зауважив, що університет з вражаючою історією починався з 62 студентів і всього одного факультету - філософського, але з роками став центром української науки, чия еліта боролась і бореться за утвердження нації, за самостійність і незалежність нашої держави. Сьогодні університет навчає і випускає конкурентоспроможних фахівців - нове покоління української еліти. КНУ імені Тараса Шевченка - бренд і знак якості вищої освіти. Бути частиною КНУ означає бути вписаним в історію, де вже є імена знакових і відомих постатей, які робили внесок у світову і розвивали українську науку. Авторитет і наукові школи, освітні традиції і активні позиції університету у сучасному світі надихають на нові досягнення та розвиток. Vivat Academia! Vivat professore! Представники усіх підрозділів університету, зокрема й Інституту філології, та гості свята після офіційної частини насолодилися концертом, який підготував Молодіжний центр культурно-естетичного виховання Шевченкового університету. Зі сцени лунали музичні вітання від студентів, випускників, які сьогодні є заслуженими артистами України, відомими співаками.

Фото - Центр комунікацій