Геловін від СПІФ

31 жовтня в Інституті філології було дуже страшно, але дуже творчо. Ми не знаємо, чи студенти обирали костюми й образи вдома, чи в спеціальних салонах. Але вдалося виловити багатьох колоритних персонажів. Студпарламент ІФ на чолі з Анею Бакумою постарався. У холі корпусу - інтерактиви. Це передбачення за правильну відповідь на запитання. Або ж за благодійний внесок на потреби дитячого будинку. Інший спосіб відсвяткувати - взяти участь у конкурсі геловінських образів від того-таки СПІФу. Із фотографій у тематичних костюмах склалася ціла галерея жахастиків. Переглядайте на сторінці Студпарламенту в Instagram. Із фотографіями трохи допомогли, зробили фотозону на першому поверсі Інституту. Там символічно зображена латинська абетка. Чому? Можна підключити фантазію. Бо слова можуть нести страшне значення чи наслідки? Латина, аби проказувати заклинання? Особливий код? Кожен зрозумів сенс алфавіту по-своєму, але з фото тішилися всі.

Ще однією складовою свята була гра "Мафія". На неї кликали в підвал, атмосферне місце Інституту. "Мафія" - перша зустріч "Клубу настільних ігор" Інституту філології. Хто не злякався й не змерз, той мав можливість награтися досхочу.

Якщо хочете почитати більше про історію Геловіна, переходьте за лінком відділу зовнішніх зв'язків СПІФ: https://telegra.ph/Cukerki-abo-zhittya-10-30

Фото Валерія Попова, Юлії Кузьменко.