Як працює бюро перекладів? Ланцюжок "замовник - бюро перекладів - перекладач"

Кафедра германської філології та перекладу і Центр німецької мови і культури розпочали серію зустрічей зі своїми випускниками-германістами та перекладачами. Мета таких зустрічей - зорієнтувати студентів сьогодення щодо можливостей роботи за спеціальністю та показати виклики, які чекають на них на сучасному ринку праці.

У середу в гості до рідного Інституту завітала випускниця 2008 р. Олеся Литвинова (Молочко) - засновниця і керівник великої перекладацької агенції L'agency. Вона поділилася зі студентами своїм досвідом і поглядами на освіту перекладача. Найближчим часом студенти кафедри зможуть проходити перекладацьку практику в цій агенції.

Марія Іваницька, завідувач кафедри германської філології та перекладу. Фото - Валерій Попов.