Презентація польськомовного видання «Мова та політика» Масенко Лариси Терентіївни

20 лютого 2013 р. відбудеться презентація польськомовного видання «Мова та політика» відомого українського соціолінгвіста, доктора філологічних наук, професора Масенко Лариси Терентіївни

Аудиторія № 63 з 10.00 до 12.00.

Презентація відбудеться українською мовою

Запрошуємо усіх бажаючих!

У Польському центрі Інституту філології ведеться активна підготовка до проведення презентації польськомовного видання «Мова і політика» відомого українського мовознавця, професора, доктора філологічних наук Масенко Лариси Терентіївни.

Польськомовне видання здійснене Гданським науковим видавництвом у грудні 2012 року. Зміст книжки торкається історичних і сучасних питань, які виникають на перетині простору мови та політики, аналізується лексика та деякі реалії українського суспільно та громадсько-політичного життя у минувшині і сучасний стан цих питань у Європі. Акцентується увага на україноцентричних мотивах проведеного аналізу мовних та геополітичних реалій України.

Перекладачем та промоутером видання є професор кафедри полоністики Інституту філології Артур Брацкі.

У зв’язку з цим запрошуємо журналістів прес-центру на цю важливу подію у сучасному філологічному світі.

Кафедра полоністики